Hayat Motel

Hayat Motel - Avşa Pansiyon - Avşa Motel

 

Hayat Motel Avşa
Avşa'nın en güzel bölgelerinden birinde bulunan Hayat Motel Avşa'da en uygun fiyatlarla ömür boyu unutmayacağınız tatili yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Eşsiz manzara, güneş, kumsal ve tabi ki deniz büyülemek için sizi bekliyor. Bu yaz kendinize ve sevdiklerinize güzel bir tatil yaşatmak ister misiniz?

Hayat Motel Avşa Pansiyon – Hizmette Kalite ve Mükemmellik

Yıldızların mükemmel manzarası altında, huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirmek için Hayat Motel Avşa Pansiyon olarak sizlere en iyiyi sunuyoruz. Klimalı odalarımızda nemden ve sıcaklıktan korunabileceğiniz ve rahat bir zaman geçirebileceğiniz pansiyonumuzda toplam 18 oda bulunmaktadır.

Hayat Motel - Avşa

Sessiz ve Dingin Bir Uyku için – Hayat Motel Avşa Pansiyon

Marmara'nın mükemmel sularında ve güzel kumsalında geçirdiğiniz harika bir günün akabinde, Hayat MotelAvşa Pansiyonda üzerinizdeki yorgunluğu atabilir, sessiz ve huzurlu bir ortamda güzel bir uyku çektikten sonra yeni güne daha dinç şekilde başlayabilirsiniz. Türkiye'nin en güzel tatil yerlerinden birisi olan ve özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerin kasvetli ve boğuk hayatından kaçmak isteyenlere kaçış noktası olarak hitap eden ilk yer olan Avşa Adasında yer alan Hayat Motel Avşa Pansiyon en güzeli size sunuyor.

Klimalı Odalar ve Şık Mutfak Bölümü
Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğun sıcaklardan dolayı sıkıntı yaşamamanız için tasarlanmış Klimalı ve Televizyonlu Odalarımızda sıcağın etkisinden uzak, serin ve rahat vakit geçirebilirsiniz, dilediğiniz eğlence programlarını ve dizileri izleyebilirsiniz. Odalarımızda bulunan şık mutfak bölümünde ise kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilir, yaratıcılığınızı sergileyebilir ve enfes yemekler yapabilirsiniz.

Avşa'nın En Samimi Noktası

Hayat Motel Avşa Pansiyon'da sıcak ve samimi bir ortam bulabilirsiniz. Hayat Motel Avşa Pansiyonda geçireceğiniz en iyi tatili en ucuz tatil fırsatları ile sunarken, Marmara bölgesi tatil yerleri içerisinde ilk sırada yer alıyor.

Avşa Otelleri İçerisinde En Huzurlusu

Avşa Otelleri seçenekleri içerisinde karşınıza birçok Avşa Otelleri çıkacaktır. İncelediğiniz ve belki de daha önce ziyaret ettiğiniz Avşa Otelleri içerisinde size Avşa Adası Hayat Motel'in sunacağı huzuru hiçbir yerde bulamazsınız. Avşa Otelleri içerisinde sunduğu hizmetle farklılık yaratan Hayat Motel Avşa Pansiyon Fiyatları ile en ucuz tatil fırsatları ile sizin mutluluğunuzu düşünüyor.

Kaçış Noktanız - Avşa Adası

Marmara denizinde yer alan Avşa Adası mükemmel denizi ve güzel kumsalları ile size en güzel tatili sunar. Avşa Adası, huzuru ve eğlenceyi aynı anda sunarken Avşa Adası Otel Fiyatları ile en ucuz tatil fırsatlarını sunan Hayat Motel Avşa Adası tüm Avşa Adası imkânlarını size sunar.

Sınırsız İnternet, Şezlong ve Şemsiye

Denize 5 metre uzaklıkta ve İskeleye 5 dakika mesafesinde bulunan motelimizde sınırsız kablosuz internet ve uzanıp dinlenebileceğiniz şezlong ve dilediğinizde güneşten korunabileceğiniz şemsiye hizmetinizde.

Barlar caddesi - Martı bar & Avşa Park Otel yanı - Avşa Adası
0266 896 30 16 - 0532 307 84 16
hayatmotelavsa@gmail.com
İLETİŞİM KURUN

Otel yetkilisime mail gönderin.

0 Yorum
YORUM YAP
  • Avşa Tezgel Motel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Zeus Otel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Palmiye Otel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Tezgel Motel

SON EKLENENLER

Avsa - TÜRKİYEOtel ve Apartları

Avşa adasına gelenlere öneriler

Avşa Marmara Adası seferleri 17 Nisan'da başladı.
Avşa Adası ido Seferleri 17 Nisan'2015 den 14 Haziran 2015 ' e kadar Cuma günleri İstanbul'dan gidiş, Pazar günleri ise Avşa ve Marmara Adalarından dönüş olarak gerçekleştirilecek Yenikapı-Bosctancı - Marmara Adası - Avşa Adası seferlerimiz satışa açılmıştır. Baharla birlikte ada keyfi yaşamak için 29 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla biletinizi ido.com.tr 'den alın !
Avşa Adası Ido Ulaşım 2017
Güncelleme : 17 Nisan 2017

Avşa adasına gelenlere öneriler

AVŞA 2016 SEZONUNA HAZIRLANIYOR
Avşa Adası 2016 Sezonunda bir çok yenilik siz değerli tatilcileri bekliyor. Otel, Motel, Apart, ve Pansiyon sahipleri sizlerin rahatını düşünülerek bir çok yenilik yapıyor. Restorasyon çalışmaları bu yılda sizin Konforunuz düşünülerek devam ediyor. Avşa Adası Sakinleri her bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile Siz tatilcileri Avşa Adasında Ağırlamak için sabırsızlanıyor.
Güncelleme : 10 Mayıs 217

DMCA.com Protection Status