Ergüven Apart

Ergüven Apart olarak cennet Avşa Adası'nın en güzel merkezi yerinde denize sadece 50 metre uzaklıkta müstakil odalar ve apart dairelerimizle tatilinizi eviniz rahatlığında geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.Şimdiden keyifli tatiller diyoruz.

Tüm müstakil odalarda ve dairelerde sıcak su , klima , Lcd tv , banyo , mutfak , mutfak malzemeleri , balkon ve kablosuz internet mevcuttur ...

Tamamı yenilenen suit odalarımız için 2 kişilik ve 3 kişilik oda seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Aile apartlarımız kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlandı. 4 kişiden 6 kişiye kadar konaklama seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Apartımız denize 50 mt , merkeze 50 mt mesafededir .

Tel: 0266 896 10 58 Gsm: 0535 768 35 14

  • Avşa Tezgel Motel
0 Yorum
YORUM YAP
  • Avşa Tezgel Motel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Zeus Otel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Palmiye Otel
Avşa Tezgel Motel
Avşa Tezgel Motel

SON EKLENENLER

Avsa - TÜRKİYEOtel ve Apartları

Avşa adasına gelenlere öneriler

Avşa Marmara Adası seferleri 17 Nisan'da başladı.
Avşa Adası ido Seferleri 17 Nisan'2015 den 14 Haziran 2015 ' e kadar Cuma günleri İstanbul'dan gidiş, Pazar günleri ise Avşa ve Marmara Adalarından dönüş olarak gerçekleştirilecek Yenikapı-Bosctancı - Marmara Adası - Avşa Adası seferlerimiz satışa açılmıştır. Baharla birlikte ada keyfi yaşamak için 29 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla biletinizi ido.com.tr 'den alın !
Avşa Adası Ido Ulaşım 2017
Güncelleme : 17 Nisan 2017

Avşa adasına gelenlere öneriler

AVŞA 2016 SEZONUNA HAZIRLANIYOR
Avşa Adası 2016 Sezonunda bir çok yenilik siz değerli tatilcileri bekliyor. Otel, Motel, Apart, ve Pansiyon sahipleri sizlerin rahatını düşünülerek bir çok yenilik yapıyor. Restorasyon çalışmaları bu yılda sizin Konforunuz düşünülerek devam ediyor. Avşa Adası Sakinleri her bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile Siz tatilcileri Avşa Adasında Ağırlamak için sabırsızlanıyor.
Güncelleme : 10 Mayıs 217

DMCA.com Protection Status